Žaluzie a rolety

Žaluzie a rolety se staly nedílnou součástí interiéru, představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. Jsou použitelné prakticky do všech typů oken.

Horizontální žaluzie

Žaluzie působící moderním a estetickým dojmem v interiéru kombinované s plastovými okny. Ovládání je zajištěno řetízkem, který slouží jak pro vytahování a stahování, tak pro natáčení lamel. V nabídce jsou varianty s několika šířkami lamel. Existuje mnoho barevných variací a imitací dřeva a kovu.

zal
zaluzievertical

Vertikální žaluzie

Žaluzie určené zejména pro průmyslové interiéry, kanceláře apod. Jsou vyráběny z textilního materiálu a umožňují natáčení a stahování pomocí jednoho ovládacího mechanismu.

Látkové rolety

Textilní rolety jsou vhodným stínícím a dekorativním prvkem zvýrazňujícím celkové architektonické řešení interiéru. Jsou dodávány v široké škále látek a typů, které je možné dokonale sladit s vnitřním prostorem. Textilní rolety je možné namontovat přímo na okenní křídla, do rámu, do výklenku, na zeď i na strop a lze je nastavit do jakékoliv polohy. Rolety jsou ovládány pomocí řetízkového nebo pružinového mechanismu, proti pohybu do stran můžou být nainstalovány vodící lišty.

latkoverolety