Garážová vrata

Garážová vrata KRUŽÍK jsou zárukou nejvyšší kvality. Díky velkému výběru typů vrat, bezchybnému provozu a dlouholetým referencím se řadí mezi špičky na trhu.

Sekční vrata

 

V dnešní době představují standard v oblasti garážových vrat. U tohoto typu se podařily skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. V garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže. Výhodou jsou neomezené možnosti barevného provedení. Sekční vrata mají minimální hlučnost. Kombinace jakéhokoliv dekoru s jakýmkoliv prolisem a nerezovým doplňkem.

vrata
POSUVNAVRATA

Posuvná vrata

 

Jedinečné řešení bez snížení výšky místnosti a umožňující průchod i při částečném otevření. Díky této flexibilitě mohou sloužit jako vjezd i vchod. Minimalizují nároky na prostor po bocích garáže. Vyznačují se tichým provozem. Kombinace jakéhokoliv dekoru s jakýmkoliv prolisem a nerezovým doplňkem.

Rolovací vrata

 

Garážová rolovací vrata svým jednoduchým a esteticky vzhledným provedením jsou vhodná do každé garáže. Svým konstrukčním a technickým řešením nezabírají uvnitř garáže téměř žádný prostor – navíjejí se do boxu nad horní okraj garáže. Lze je nainstalovat bez stavebních úprav do již postavené garáže. Ovládání navíjecí pružinou nebo elektropohonem. Rolovací vrata jsou osazena protipádovou brzdou. Nepřeberné množství barevných provedení či dřevěných dekorů, kombinace s prosklením nebo větracími mřížkami.

rolovaci